Продавець Компанія Тріал розвиває свій бізнес на Prom.ua 11 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
80 відгуків
Компанія "Тріал"
Контакти
Компанія Тріалменеджер
вул. Олекси Тихого 94, офіс 110, Київ, Україна
+380 (44) 353-05-15
+380 (95) 134-48-02
Vodafon
+380 (63) 755-35-20
Life
+380 (99) 554-56-08
+380 (44) 501-37-26
Мапа
+380 (44) 353-05-15
+380 (95) 134-48-02
+380 (63) 755-35-20

Оренда копіювально-друкарської техніки

Оренда копіювально-друкарської техніки

Оренда копіювально-друкарської техніки

Один з ефективних шляхів зниження офісних витрат - оренда копіювально-розмножувальної техніки. Оренда - швидкий, простий і низьковитратний шлях отримання офісного обладнання. Оренда техніки дозволяє компанії відмовитися від істотних вкладень на її придбання, знижує поточні експлуатаційні витрати на витратні матеріали, папір і сервіс.

Не слід забувати, що за статистикою, лише 15% загальних витрат користувача, пов'язаних з копіювальною технікою або принтерами, йдуть на її придбання, а інші 85% - на сервіс, витратні матеріали, ремонт, обслуговування оргтехніки. Справа тут не в якості техніки - просто будь копіювальний апарат вимагає постійної уваги (чищення, заміни витратних матеріалів, планової заміни запчастин), тому бажано звертатися за обслуговуванням до спеціалізованим організаціям. А тому оренда оргтехніки дасть Вам можливість спрогнозувати витрати на утримання принтерів, копірів та іншої оргтехніки не тільки в гарантійний період, який рідко перевищує 1 рік, але і через кілька років після установки у Вас так необхідної в Вашому офісі копіювально-розмножувальної техніки.

Крім того, при виборі принтера слід пам'ятати, що максимальна заявлена виробником навантаження і рекомендована навантаження – це абсолютно різні поняття.

 • Максимальне навантаження – це навантаження, яку принтер здатний витримати за один місяць. Після подібної піковому навантаженні необхідний або перерва в роботі устаткування на термін до двох місяців, або повна профілактика пристрою.
 • Рекомендована навантаження – це кількість копій, яке копір здатний віддрукувати/відсканувати протягом місяця без критичного зносу механізмів і залишаючись при цьому готовим до нових робочих циклів без додаткового сервісного обслуговування.

Тому вибравши і купивши (без консультації з сервісними фахівцями) за приблизними підрахунками потреб Вашої організації нове обладнання орієнтуючись на заявлені виробником максимальні показники Ви можете зіткнутися з швидким виходом оргтехніки з ладу і її частими і дорогими ремонтами. Взявши у нас в оренду оргтехніку Ви гарантовано виключіть подібну ситуацію зі своїх фінансових ризиків, а крім того заощадите нерви своїх співробітників і уникнете ситуацій, коли необхідний саме сьогодні і зараз документ просто неможливо роздрукувати у зв'язку з позаплановим ремонтом.

Переваги оренди оргтехніки:

 1. Немає ризику. Немає небезпеки помилитися у виборі обладнання, виробника, комплектації тощо, а потім докуповувати і інсталювати в мережу підприємства необхідне Вам обладнання або переплачувати за ті ресурси і функції, які будуть практично не затребувані;
 2. Немає необхідності вилучати оборотні кошти і заморожувати їх при купівлі офісного обладнання;
 3. Все включено: обладнання, супровід, витратні матеріали та запчастини (при необхідності і папір). Всі експлуатаційні витрати включені у вартість договору оренди;
 4. Замовнику немає необхідності займатися питаннями дообладнання - при виникненні нових потреб змінюються умови договору оренди та обладнання доукомплектовується необхідними функціями.
 5. Гнучкі програми з надання обладнання в оренду дозволяють змінювати обсяги виконуваних робіт і просто підлаштовувати друковані потужності під вимоги Вашого бізнесу, і саме в момент, коли це дійсно необхідно;
 6. Одноразова оплата за зазначений період або за весь термін оренди у відповідності з Вашими вимогами;
 7. Всі послуги включені і тому рішення всіх виникаючих проблем лягає на наші плечі і є нашою зоною відповідальності. Скільки б не коштувало відновлення працездатності устаткування і відповідно відновлення надання послуги - вас це не повинно турбувати. Не важливо, яким чином ми вирішимо проблему - відремонтувати або замінити обладнання, набагато важливіше, що Ви зможете користуватися послугою без (або практично без) переривання Ваших бізнес-процесів;
 8. 100% передбачувані витрати, як на оплату послуги, так і на сплату податків. Всі витрати по оренді просто вносяться в якості витрат на податкові відомості.
 9. Оперативність вирішення питань збільшення продуктивності та функціональності офісного обладнання. Необхідно обладнання на короткий строк або для проведення акції з невизначеними обсягами навантаження? Тепер це не проблема, оскільки ми можемо надати обладнання на будь-який термін від одного дня і однієї години;
 10. Низька вартість друкованого аркуша;
 11. Надійність, економія часу та зменшення втрат при простої обладнання 

Компанія «Тріал» пропонує Вам наступні типи стандартних договорів оренди:

Короткострокова оренда. Це оренда від півроку до року

Довготривала оренда. Від року до трьох років.

Партнерська програма оренди.

При необхідності наша компанія може включити у витратні матеріали так само і папір. В цьому випадку Ви отримуєте одного постачальника всіх расходников для Вашої офісної оргтехніки і тим самим спрощується:

 • замовлення всіх витратних матеріалів (папір і картриджі) до оргтехніки у єдиного постачальника
 • менша кількість рахунків та проплат для бухгалтерії
 • не возникает проблем с качеством использованных расходных материалов

Для примера на копире iR3570 при рекомендованной месячной нагрузке от 15.000 листов при краткосрочной аренде цена одного листа будет составлять 12 коп. или 20520 грн в год при отпечатанных 180.000 копий. Стоимость копии сверх минимальной нагрузке так же составит 12 коп

При долговременной аренде скидка на цену одной копии составит 5%, а при партнерской программе аренды скидка составит от 10%стандартной цены распечатанного листа.

 Телефонуйте або пишіть нам і наші менеджери допоможуть Вам визначитися з обладнанням, необхідним саме Вашого бізнесу, а також запропонують або скорегують наші програми оренди.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner